SOEHNLE

Automat je určen pro komplexní řešení automatizace procesů dávkování a míchání v průmyslových odvětvích jako je potravinářský průmysl, chemie, výroba krmiv, stavebních hmot, kosmetika apod. Do interní paměti automatu NETTO LB lze uložit až 40 receptur, které je možné jednotlivě či dávkově spouštět. Automat je v maximální konfiguraci schopen ovládat až 15 dávkovacích míst.
Nový design ve spojení se snadnou obsluhou předurčují tuto váhu pro nejširší použití ve všech typech lékařských zařízení, a vzhledem k její nízké ceně je velmi vhodným doplňkem vybavení všech budoucích rodičů pro kontrolu hmotnosti novorozenců.
od 2 060.00,- Kč bez DPH
Snadno přenosná váhy vhodná pro kontrolní vážení poštovních zásilek, případná možnost navažování. Provoz na baterie,nebo adapter
od 2 390.00,- Kč bez DPH
Signalizační jednotka 1S respektive 3S informuje obsluhu pomocí jednoho nebo tří různobarevných světel s akustickým signálem o splnění nebo překročení nastavených limitů. Signalizační jednotky se používají v kombinacemi s vyhodnocovacími jednotkami Soehnle,Snowrex,Ishi­da,nebo s váhami Vibra.
od 3 200.00,- Kč bez DPH
PopisNový design ve spojení se snadnou obsluhou předurčují tuto váhu pro nejširší použití ve všech typech lékařských zařízení, a vzhledem k její nízké ceně je velmi vhodným doplňkem vybavení všech budoucích rodičů pro kontrolu hmotnosti novorozenců.
od 4 820.00,- Kč bez DPH
Program NETTO LABEL je určen pro tisk etiket, zaznamenávání a vyhodnocení navážených hodnot (bilance). Je dodáván včetně potřebného vybavení jako jsou kabely a ovládací prvky a je neoddělitelný od technického vybavení.
od 12 600.00,- Kč bez DPH
Digitální indikátor SOEHNLE Professional 3010 je schválen pro obchodní užití ve všech zemích EU. Určen je pro jedno i vícerozsahové váhy s rozsahy 0,1 kg až 120 t a dělením na 8000 dílků. K indikátoru lze připojit dva vážní můstky.
od 13 100.00,- Kč bez DPH
Váha je určena pro přesné a kontrolní vážení osob ve zdravotnických zařízeních, pediatrických odděleních, lékárnách, fitness centrech a ve wellness hotelech. Vysoká přesnost, spolehlivost, velký čitelný LED displej, moderní design a snadná obsluha jsou hlavními charakteristikami osobních lékařských vah SOEHNLE Professional.
od 14 550.00,- Kč bez DPH
Cejchuschopné kompaktní váhy SOEHNLE Professional 71×x s indikátorem pevně připojeným k vážicí platformě a s dělením 2×3 000 nebo 3×3 000 dílků. Vyznačují se vysokou přesností, velkým výběrem funkcí, jednoduchou obsluhou a snadnou přemístitelností. 3 modely vah:STANDARD a DUAL STANDARD
od 15 340.00,- Kč bez DPH
Systém NETTO e-STAT zajišťuje statistickou kontrolu hmotnosti nebo objemu hotově baleného zboží v souladu s vyhláškou Ministerstva průmyslu a obchodu č. 328/2000 a 329/2000, účinnou od 1. 7. 2001. Umožňuje minimalizovat výrobní ztráty a současně i reklamace zákazníků.Systém NETTO e-STAT lze snadno přizpůsobit pro kontrolu výrobků z jakékoliv plnicí linky.
od 17 200.00,- Kč bez DPH

Stránky