Netto label - programové vybavení

Kategorie: 
Vyrobce: 
Cena: 
od 12 600.00,- Kč bez DPH

Program NETTO LABEL je určen pro tisk etiket, zaznamenávání a vyhodnocení navážených hodnot (bilance). Je dodáván včetně potřebného vybavení jako jsou kabely a ovládací prvky a je neoddělitelný od technického vybavení.

Připojením vybraného modelu váhy SOEHNLE a nainstalováním programu NETTO LABEL na Váš počítač získáte neomezenou možnost tisku etiket. V databázi počítače jsou uloženy veškeré etiketované výrobky s požadovanými údaji. Veškeré údaje lze snadno editovat, přidávat a upravovat dle Vašich potřeb. Oprávněná osoba tak může kdykoliv měnit a doplňovat údaje dle aktuálních požadavků.

NETTO LABEL umožňuje tisk různých druhů etiket (např. s cenou, bez ceny, s jedním nebo více čárovými kódy libovolného formátu), tisk sumačních etiket na různých úrovních (např. za karton, paletu, sumarizaci výsledků za směnu nebo za delší období). Rozsah údajů na etiketě a jejich vzhled lze modifikovat dle přání zákazníka. K dispozici je prakticky neomezený počet volitelných druhů zboží a sad etiket.

Jako nástavbu programu NETTO LABEL je možno dodat verzi NETTO LABEL BILANCE, která navíc umožňuje zpracování registrovaných dat a jejich archivaci.

Cena je bez váhy a PC,v ceně SW a ovládaní